fbpx

На сесії міської ради депутат запропонував диференційовану ставку земельного податку в залежності від виду діяльності

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

На сесії в міській раді сьогодні обговорювали ставки оподаткування, які будуть функціонувати в місті. Незважаючи на те, що проект рішення пройшов усі комісії у представників депутатського корпусу були додаткові слушні правки.

Наприклад, депутат від партії «Нам тут жити» Іван Бебко запропонував понизити ставку на податок станціям обслуговування автомобілів. Він аргументував це тим, що СТО вміщує в себе дороге оснащення, яке потребує постійного інвестування та висококваліфікованих працівників, яких теж потрібно підтримувати.

«Пропоную станціям технічного обслуговування автомобілів зменшити запропоновану ставку з 1% до 0.5%. Тому що сучасні станції технічного обслуговування наразі дуже дороге серйозне оснащення, це висококваліфіковані працівники, які потребують постійного інвестування, і їх не справедливо прирівнювати до торгівлі, їх потрібно прирівняти до виробництва. Це дуже важливе питання, тому що мова йде про робочі місця, висококваліфікованих працівників потрібно утримувати, а це не так легко в сьогоднішніх умовах. Тому я пропоную зменшити ставку до 0.5%» — інформує Бебко.

В проекті цього рішення СТО прирівняли до торгових магазинів, що, очевидно, не є діючим рішенням. Адже магазини це торгова сфера, яка потребує менше площі, але де обслуговується більше людей. В той момент, коли СТО — це сфера надання технічних послуг, яка, відповідно, потребує більше площі для розміщення обладнання, обслуговування автомобілів, але має меншу пропускну властивість клієнтів, від того і менше доходу.

Але голова міськради Ігор Колихаєв, по незрозумілим причинам, проігнорував цю пропозицію, в той час, коли рекомендації інших депутатів він підтримав. Чим поставив під загрозу функціонування такого бізнесу як СТО у місті.

Бебко зазначив, що як людина, яка створила більше 20 підприємств, він бачить цифрах несправедливість, і не правильний підхід до тарифів, які пропонуються.

Також депутати міської ради відзначають, що проект рішення про податки значно недоопрацьований. Вони заявляють, що місто шукає додаткові пільги закордонним інвесторам, забуваючи, що потрібно захищати своїх, і приділяти увагу херсонським підприємцям, аби вони не від’їзджали з міста, а створювали робочі місця. Однак, за цю пропозицію народні обранці не проголосували, і залишили підприємцям завищену ставку оподаткування.

Лента новостей

Протягом минулого дня на Херсонщині порушники завдали збитків на майже 10 тис грн

26 жoвтня 2021 рoку Херсoнський рибooхoрoнний пaтруль зaфіксувaв шість...

На Херсонщині п’яна водійка наїхала на інший автомобіль і покинула місце ДТП

У Генічеську нa Херсoнщині aвтoмoбіль ЗАЗ Слaвутa нaїхaв нa...

На Херсонщині поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини

В одному з сіл Олешківської територіальної громади поліцейські  затримали...

На Херсонщині в листопаді починається заборона на риболовлю в зимувальних ямах

З нaстaнням хoлoдів у вoдoймaх відбувaються зміни, які впливaють...

В Херсоне планируют сократить количество рекламных конструкций

Сегодня во время заседания архитектурной комиссии депутаты рассмотрели 54...