В Херсоні поліцейські з представниками дорожніх відомств обговорили умови руху великовагового транспорту

Сьогодні, 25 червня, в приміщенні Управління патрульної поліції в Херсонській області відбулася робоча нарада представників зацікавлених відомств щодо заходів, направлених на недопущення руйнування автомобільних доріг області в період підвищеної температури повітря.

В робочій нараді взяли участь керівництво управління превентивної діяльності обласного главку поліції та обласного управління патрульної поліції, представники Укртрансбезпеки та Служби автомобільних доріг у Херсонській області.

Як розповів заступник начальника поліції Херсонщини Денис Захарченко, в ході наради були обговорені нагальні питання та шляхи їх реалізації задля збереження дорожнього полотна від руйнування. Зокрема були розглянути заходи щодо умов руху великовагових транспортних засобів в період підвищеної температури повітря.

Так, поліція інформує, що в разі температури повітря вище +28°С дорожній рух обмежується або забороняється для автопоїздів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон. Дані заборони діють у денну пору в період часу з 8-ї ранку до 8-ї вечора. В цей час транспортні засоби повинні чекати в спеціально визначених місцях відстою. В разі порушення встановлених норм водії будуть притягатися до відповідальності.

Також Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації визначено, що затверджені обмеження не поширюються на транспортні засоби, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються, а також на ті, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій.

Відділ комунікації поліції Херсонської області