СБУ заблокувала канал постачання наркотиків з Херсонщини до Росії

У Службі безпеки України повідомили про проведення успішної спецоперації, спрямованої на ліквідацію наркотрафіку з Херсонської області в Росію. Дана операція проводилася в рамках системної боротьби з контрабандою заборонених речовин.

Про це ASPI news стало відомо від пресслужби СБУ у вівторок, 13 липня. Правоохоронці повідомили, що з початку 2021 року в Херсонській області було виявлено та знищено вісім плантацій канабісу на загальну суму понад 40 мільйонів гривень за цінами «чорного ринку».

Також стало відомо, що СБУ заблокувала спробу криміналітету організувати канал наркотрафіку з Херсонської області в РФ. В рамках спецоперації був затриманий наркодилер на контрольному пункті «Каланчак». Зловмисник спробував провезти понад 16 кг канабісу в бензобаку автомобіля.

У контрабандиста провели обшуки за місцем його проживання, де виявили ще одну партію наркотиків. За даним фактом відкрито кримінальні справи. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала масштабний канал контрабанди прекурсорів через Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Контрабандисти возили «товар» для виробництва наркотиків з однієї з арабських країн. Правоохоронці вилучили товару на майже 4 мільйони гривень за цінами чорного ринку.

Крім того, стало відомо, що СБУ викрила масштабний канал незаконного переправлення в Україну оптових партій тютюну. У контрабандистів правоохоронці виявили приховані блоки з іноземними цигарками майже на 10 мільйонів гривень.

Джерело