В Херсоні поліцейські склали адмінпротоколи на жінку, яка кривдила 12-річну доньку

В поліцію звернулися небайдужі громадяни і повідомили, що біля Центрального ринку жінка б’є дитину. У ситуації розбиралися працівники сектору протидії домашньому насильству ГУНП, які опитали всіх учасників події та свідків.

Поліцейські встановили особу жінки, яка кривдила дитину. Це 36-річна жителька Херсона, яка веде аморальний спосіб життя. Вона пояснила, що її 12-річна донька втекла з дому і дві доби там не з’являлася. Про зникнення дитини мати нікуди не повідомляла. Коли жінка випадково побачила свою доньку на ринку, то почала кричати на неї, в тому числі висловлювалася нецензурною лайкою, штовхала та вдарила по голові.

Поліцейські відвезли дитину до лікарні, де медики діагностували у неї запущену застуду та залишили для проходження лікування. Також у присутності соціального педагога дитина розповіла поліцейським, що її мати зловживає спиртним, знущається з неї та кричить. Тому після чергового конфлікту дівчинка і втекла з дому.

Сама ж жінка сказала, що не може виховувати доньку, тому залишає її. Після чого дійсно залишила дитину і пішла у справах. У відношенні матері поліцейські склали протоколи щодо неналежного виконання батьківських обов’язків та за домашнє насильство. Про подію повідомили службу у справах дітей, вирішується питання про вилучення у жінки ще двох неповнолітніх дітей через недогляд.

Відділ комунікації поліції Херсонської області