fbpx

На соціальний захист херсонський бізнес спрямував 3 мільярди гривень

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Протягом січня – липня 2021 року роботодавці Херсонщини перерахували до соціальних фондів 3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це майже на 23% або 556,9 млн гривень більше показника минулого року. Про це повідомив в. о.  начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

У липні на казначейські рахунки області надійшло 430,8 млн гривень єдиного внеску, що більш як на 68 млн гривень перевищує надходження відповідного періоду попереднього року.

За словами Ігоря Клима, позитивна динаміка надходжень єдиного соціального внеску свідчить про дієву системну роботу податкового відомства області щодо детінізації ринку праці й доходів, а також якісне надання інформаційно – консультаційної допомоги платникам податків.

Варто нагадати, що розмір щомісячного мінімального платежу єдиного соціального внеску в період з 01.01.2021 по 30.11.2021 становить 1320 гривень, а з 01.12.2021 – 1430 гривень.

Лента новостей

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...