Протягом тижня Херсонським рибоохоронним патрулем було зафіксовано сім фактів перевищення встановленої норми вилову водних біоресурсів

За минулий тиждень державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля під час патрулювання підконтрольних водойм було зафіксовано 7 фактів перевищення громадянами добової норми вилову під час здійснення любительського рибальства.
За фактами грубого порушення Правил рибальства складені протоколи про адміністративне правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП . Таким чином правопорушники виловили 114 кг водних біоресурсів, чим завдали збитки, рибному господарству на суму 59 тис. грн. Херсонський рибоохоронний патруль наголошує, що відповідно п. 4.6. Правил любительського і спортивного рибальства дозволяється норма вилову риби та раків на одну особу за одну добу на водоймах загального користування складає 3кг та 30 шт.
Керівництво Херсонського рибоохоронного патруля звертається до рибалок, з проханням дотримуватись вказаних вище норм, задля уникнення адміністративної відповідальності.
Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля: (050) 012-35-73