Повідомлено про підозру керівнику товариства, який незаконно заволодів коштами при проведенні ремонту тепломереж Херсонської ТЕЦ

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру керівнику ТОВ, який будучи наділеним повноваженнями та зобов’язаннями, зловживаючи своїм службовим становищем заволодів грошовими коштами АТ «Херсонська теплоелектроцентраль» у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191, ч.1 ст. 366  КК України).
Установлено, що керівник ТОВ заключив договір та додаткові угоди до нього з АТ «Херсонська теплоелектроцентраль» та зобов’язався виконати капітальний ремонт теплової ізоляції частини тепломагістралі. Проте, службовець достовірно знаючи, що роботи виконані не у повному обсязі, а застосовані матеріали не відповідають заявленій якості, вніс завідомо неправдиві відомості до Актів приймання будівельних робіт про їх нібито виконання, чим завищив обсяги робіт та їх вартість.
У результаті своїх неправомірних дій, посадовець, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, заволодів понад 1,4 млн грн. коштів Херсонської ТЕЦ отриманих від мешканців міста за поставлене тепло.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюється працівниками слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.