У Херсоні вперше винесене вирок суду обвинуваченому у справі про домашнє насильство, – ЗМІ

У Херсоні оголошений перший вирок обвинуваченому по ст.126-1 КК України, яка передбачає відповідальність за домашнє та сімейне насильство.

Позбавлення волі на рік з таким же випробувальним терміном покарання призначив Херсонський міський суд 40-річному чоловіку, який вчиняв насильство стосовно цивільної дружини

Про це повідомляє Кавун.Сity.

Чоловік раніше кілька разів притягувався до адміністративної за домашнє та сімейне насильство, останньою краплею став його липневий візит до магазину, де працює цивільна дружина. Там чоловік у присутності інших людей влаштував гучний скандал: ображав жінку, погрожував їй. У жінки виникло обґрунтоване побоювання за свою безпеку і була спричинена школа психічному здоров’ю.

Чоловіка визнали винним у систематичному домашньому (сімейному) насильстві і призначили йому покарання з випробувальним терміном. Також йому на три місяці заборонили наближатися ближче ніж на 30 метрів до місця де його співмешканка може постійно чи тимчасово проживати, тимчасово чи систематично перебувати у зв’язку з роботою, навчанням, лікуванням чи з інших причин.

Підсудний визнав провину повністю.