fbpx

У Новій Каховці власний бізнес відкрили понад 500 платників податків

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Для розвитку бізнесу в Новій Каховці карантин – не перешкода. Тут із початку року до кола суб’єктів господарювання долучилося 532 нових підприємств і підприємців. Серед них – 463 представники малого бізнесу та 69 юридичних осіб.

Станом на 01 вересня на податковому обліку в Новокаховській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі перебувають 6248 платників податків.

Переважну більшість із них складають підприємці — фізичні особи – 321 особа або 69% від загальної кількості платників. Решта – 1927 або 31% – це юридичні особи.

Однією зі складових збільшення кількості платників податків є суттєве покращення сервісного обслуговування та впровадження електронних сервісів, які надають можливість подавати звітність не виходячи з дому, перевіряти сплату своїх платежів до бюджету, наявність податкового боргу тощо.

Крім того, отримати консультації з питань оподаткування та фахові поради під час ведення господарської діяльності платники податків можуть безплатно в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а. У разі виникнення питань також можна звернутися за номером телефону (05549) 4-52-88.

Лента новостей

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...