У Херсоні публічний порядок під час святкування Дня міста забезпечуватимуть близько 300 поліцейських

У Херсоні публічний порядок під час святкування Дня міста забезпечуватимуть близько 300 поліцейських

18 вересня в Херсоні будуть проходи масові заходи, присвячені 243-й річниці заснування міста. Урочисте відкриття Дня міста відбудеться о 12:00 перед будівлею міської ради. Основні локації будуть знаходитися на міській набережній, вул. Суворова, в Шевченківському парку, на майданчику перед ККЗ «Ювілейний».

Ввечері на набережній парку Слави відбудеться святковий концерт. На охорону публічного порядку та безпеки громадян будуть задіяні близько 300 поліцейських.

Крім того, у зв’язку зі святковими заходами, в місті буде обмежено рух транспорту:

— з 08:00 до 16:00 на час проведення дитячих велоперегонів «Таврійські велостарти» на площі Свободи (в обох напрямках) від вулиці 295-ї Херсонської стрілецької дивізії до проспекту Ушакова;

— з 09:00 до 09:30 проспектом Ушакова, від вулиці Бєлінського до Набережної, для урочистого проходження маршу курсантами та в зворотному напрямку з 11:30 до 12:00;

— з 17:00 до завершення заходу наступними вулицями:

— Перекопська, від вулиці Петра Калнишевського до вулиці Кременчуцької;

— Гімназична, від вулиці Лютеранської до вулиці Дружби;

— Дружби, від вулиці Гімназичної до вулиці Перекопської;

— Артилерійська, від вулиці Перекопської до вулиці Героїв Крут, під час проведення гала-концерту на набережній ім. Генерала О. Федорова.

Поліція звертається до громадян із проханням завчасно планувати маршрут, не порушувати публічний порядок, дотримуватися карантинних обмежень та поводитись гідно і толерантно. У разі необхідності отримання допомоги телефонуйте «102».

Відділ комунікації поліції Херсонської області