fbpx

Боротьба з браконьєрами на Херсонщині триває

-

Пс... Подпишись на наш телеграм канал

Мы не хотим раздражать вас выпрыгивающей, навязчивой рекламой. Но если вам интересно, что мы пишем - жмите кнопку, подписывайтесь

Протягом вихідних з 25 по 26 вересня Херсонським рибоохоронним патрулем виявлено порушень на суму майже 16 тис. грн та задокументовано 24 порушення природоохоронного законодавства. Так, складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення Правил рибальства), три — за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та п’ять за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформлено п’ять актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.
Для прикладу, в ході відпрацювання акваторії р. Дніпро, в районі Суднозаводу м. Херсон державними інспекторами викрито два грубих порушення Правил рибальства.
В першому випадку громадянин здійснив вилов водних біоресурсів використовуючи мисинову сітку з дерев’яного човна. При перевірці рибпатрульні виявили 13 екз. карася сріблястого, 7 екз. ляща (молодь), по 2 екз. окуня та коропа (молодь) та 1 екз. тарані. Сума нанесених збитків склала 2 142 грн.
Другий порушник здійснював вилов водних біоресурсів на гумовому човні за допомогою спінінгу та перевищив добову норму вилову. У такий спосіб порушнику вдалось впіймати 18 екз. ляща (молодь) та 6 екз. карася сріблястого загальною вагою 9 кг. Сума нанесених збитків складає 3 162 грн.
Відносно громадян складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За вказаними фактами у порушників вилучені заборонені знаряддя лову та водні біоресурси.
Нагадаємо, що добова норма вилову водних біоресурсів встановлена п. 4.6 Правил любительського і спортивного рибальства, а її перевищення класифікується, як грубе порушення Правил рибальства відповідальність за яке визначено ч. 4 ст. 85 КУпАП.
У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73.
Фото-хроніка виявлених порушень рибпатрульними Херсонщини за вихідні

Лента новостей

Цього року 7903 жителі Херсонської громади отримали власний податковий номер

Пoвний спектр aдміністрaтивних, кoнсультaційних тa інфoрмaційних пoслуг плaтники мoжуть...

Триває реконструкція міжнародного аеропорту “Херсон”

У Міжнaрoдний aерoпoрт “Херсoн”, прoдoвжується рекoнструкція злітнo-пoсaдкoвoї смуги в...

В Олешках виявили нелегальну АЗС

Фaхівці Гoлoвнoгo упрaвління ДПС у Херсoнській oблaсті, Автoнoмній Республіці...

Понад 4 млн водних біоресурсів вселено в водойми Херсонської області

Пoпoвнення пoпуляцій вoдних біoресурсів є стрaтегічнo вaжливим для рибнoгo...