На Херсонщині ЗСУ провели навчання з реактивною артилерією

Розрахунки, що керують установками залпового вогню, тренувалися в умовах, максимально наближених до бойових.

Збройні Сили України використовували реактивні системи залпового вогню «Ураган», щоб відпрацювати розгортання розрахунків на вогневих позиціях, і наведення установок на умовного противника, повідомила прес-служба ЗСУ.

Підрозділи реактивної артилерії, що підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення на цілі умовного противника.Польові тренування зі злагодженості розрахунків реактивних систем залпового вогню «Ураган» пройшли в умовах, максимально наближених до бойових, неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Як заявив командувач об’єднання єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, підняті за тривогою, воїни-реактивники, швидко висунулися з району зосередження, здійснили марш, розгортання у районі вогневих позицій та наведення на умовні цілі для їх подальшого ураження.

Подібні тренування відпрацьовують у військовослужбовців певний алгоритм дій . Це стосується й бойової роботи на позиції під час ведення вогню та надання команд на відкриття вогню, а також дій під час надходження наказу на здійснення внутрішнього позиційного маневру та наказу на відбір і залишення вогневої позиції, — повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, на високому рівні військовослужбовці продемонстрували й дії з безпосереднього підрозділу прикриття з повітря засобами протиповітряної оборони під час нанесення вогневого ураження, а також прикриття димовою завісою в ході залишення вогневих позицій.

— Навчання, за якими ми сьогодні спостерігали показали готовність українських військовослужбовців вчасно реагувати на будь-яку ситуацію, щоб захистити нашу країну та кожного її мешканця,- заявив генерал-лейтенант Сергій Наєв.Разом переможемо!Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України Наєв.

Навчання проходили в умовах, максимально наближених до бойових. Це були планові тренування, які проходили неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою АР Крим.

Участь у подібних навчаннях відпрацьовує у військовослужбовців певний алгоритм дій. Сюди входить бойова робота на позиції під час ведення вогню, виконання команд на відкриття вогню, а також дій при здійсненні внутрішнього позиційного маневру і при залишенні вогневої позиції, — розповів командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, добре відпрацювали свою частину і війська, які виконували на навчаннях функцію прикриття. Українські артилерійські частини були прикриті під час стрільби з повітря засобами ППО, а коли залишили свої позиції, їх прикривала димова завіса.

Навчання, які ми спостерігали сьогодні, показали готовність українських військовослужбовців своєчасно відреагувати на будь-яку загрозливу ситуацію, щоб захистити свою країну і її жителів, підкреслив Наєв