На Херсонщині викрито групу осіб, що збувала психотропні речовини

32-річний житель м. Каховка залучив до протиправної діяльності жителів регіону. Двом особам повідомлено підозри.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Херсонській області спільно зі слідчими поліції області припинили протиправну діяльність мережі збуту особливо небезпечних наркотичних та психотропних речовин.Налагодив «бізнес» 32-річний громадянин з кримінальними зв’язками. У спільники взяв осіб, які мали чітко розподілені ролі та завдання. До м. Каховка наркотики доставлялись з інших регіонів України на власних автівках та з використанням поштових служб.


Амфетамін, метамфетамін, мефедрон та альфа-ПВП продавались наркозалежним особам регіону з рук в руки та через закладки. Зберігались та фасувались заборонені речовини у гаражних приміщеннях та приватних будинках.

 


Вчора, 9 лютого, оперативники спільно зі слідчими та за підтримки  спецпідрозділів КОРД та РПОП поліції області провели ряд санкціонованих обшуків за місцями зберігання, фасування заборонених речовин, а також за місцями проживання фігурантів.Поліцейські виявили та вилучили наркотичні та психотропні речовини, грошові кошти, електронні ваги, поліетиленові пакетики, чорнові записи.