На Херсонщині протягом доби зафіксовано 6 порушень Правил рибальства

14 лютого 2022 року Херсонський рибоохоронний патруль зафіксував 6 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено чотири протоколи за грубе порушення Правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та оформлено два акти виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений. Протягом доби у порушників конфісковано понад 12 кг риби та 7 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибним запасам, склали 69 258 грн.
Крім цього, головними державними інспекторами при проведенні візуального моніторингу стану підконтрольних водойм було зафіксовано факт робіт на землях водного фонду, на акваторії річки Дніпро, за адресою: м. Херсон, пров. Лабазний 11 (46.640256;32.638913). За допомогою бетонозмішувача на базі Mercedes-Benz Actros здійснювалась робота по бетонуванню берегової лінії р. Дніпро довжиною 20 м та шириною 50-60 см.
За даним фактом повідомлено Державну екологічну інспекцію Південного округу, ГУНП в Херсонській області та Херсонську обласну державну адміністрацію.
З метою попередження можливих порушень природоохоронного законодавства Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Херсонській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Про всі факти порушень просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» управління (050) 012-35-73